Aktuality 2014

Naši věrní příznivci z Dolní Radouně pořádají ve dnech 15. – 16.8.2014  RADOUŇSKÝ OPEN AIR FESTIVAL.

Program:

Pátek: od 18.00 hod.

Sobota:

  • od rána DJ Bafis s dětským programem,
  • od 14:00 hod. heligonky, k poslechu a k tanci, hrají Dva Kalci
  • seznámení Sk Kapři JH
  • vystoupení dětského tanečního sboru
  • břišní tanečnice
  • 18:00 hod. country kapela Tymián
  • 21:00 hod. Kabanos ,a další..

Místo:  Dolní Radouň        Vstup: 120 Kč

Více na:  http://hradeczije.cz/radounsky-open-air-festival-2014/    Všichni jste srdečně zváni.

31.5.2014

Je po všem, je dosoutěženo, ceny rozdány. Jubilejní 5. ročník radouňské traktoriády skončil. Celý týden pořadatele trápil jejich největší nepřítel – tím je špatné počasí a déšť. Nemožné se stalo skutečností a do sobotního rána nás probouzelo sluníčko. Slunečné počasí nakonec vydrželo celý den a dvě krátké dešťové přeháňky tak nemohly odradit soutěžící ani diváky. Podle našich odhadů  letošní ročník navštívil rekordní počet přihlížejících. I počet zaregistrovaných a vystavených strojů předčil očekávání pořadatelů a byl rovněž nejvyšší v pětileté historii. Pro velký zájem jsme museli poprvé v historii traktoriády z časových důvodů redukovat počet soutěžících v jednotlivých disciplínách. V těch pak předvedli soutěžící své schopnosti a umění. Pořadatelská novinka, jízda zručnosti v terénu přes umělé překážky, se stala opravdovým hitem letošní traktoriády. Adrenalinový zážitek to byl nejen pro diváky, ale hlavně pro jezdce. Pro nás pořadatele je to výzva do dalších ročníků jak jednotlivé soutěže vylepšit a zatraktivnit. Vždyť i na vystavovaných strojích je rok od roku vidět zvýšená péče jejich majitelů. Ti nelitují peněz ani času a ze svých obyčejných traktorů postupem let vytvořili „leštěnky“, které jakoby teprve včera opustily výrobní závod.

Za celý den jsme nasbírali spoustu materiálu – fotek, videí, výsledků atd. Vše budeme zpracovávat a postupně zveřejňovat zde na našich stránkách.

Závěrem pořadatelé děkují za disciplinovanost a ohleduplnost všem, kteří s námi prožili letošní traktoriádu. Velké poděkování patří rovněž naším sponzorům, bez jejichž přispění bychom tuto akci nemohli pořádat.

30.5.2014

Do zahájení letošního ročníku traktoriády zbývají již jen hodiny. Vše je téměř připraveno, zbývají doladit poslední detaily. I počasí se po deštivém týdnu umoudřilo, takže nám nic nebrání Vás na zítřek co nejsrdečněji pozvat.

Těšíme se na Vás – pořadatelé.

24.5.2014

Traktoriáda (3)

22.5.2014

Traktoriáda se blíží.

Do startu letošního ročníku zbývá jen několik dnů a přípravy jsou v plném proudu. Pokud máte nějaké dotazy nebo jste zde nenašli potřebnou informaci, napište nám. Vše Vám rádi zodpovíme.

27.4.2014

Přinášíme Vám další informace k letošní traktoriádě.  Po spanilé jízdě, která bude startovat ihned po zahájení v 11,30 hod, budou následovat tyto soutěžní  discipliny:

1. Tradiční a oblíbená soutěž dvojic, slalom poslepu s navigátorem

2. Jízda zručnosti v terénu – pořadatelům se podařilo vyjednat s majitelem pozemku podmínky, za kterých se tato soutěž může uskutečnit. Trať bude doplněna a zpestřena umělými překážkami. Jedná se o soutěž jednotlivců a počet startujících strojů bude omezen. Zúčastnit se bude moci pouze zaregistrovaný stroj a to jen jednou bez ohledu, zda jej bude řídit majitel či ho někomu zapůjčí.

3. Couvání s vlekem a naložení a složení nákladu – soutěž jednotlivců

4. Přeskládání hranice dřeva + vypití nápoje – soutěž jednotlivců

Jako každoročně bude probíhat divácká anketa o nejhezčí stroj.  Majitelé přihlášených strojů si v další anketě pak sami určí Stroj roku. Na závěr akce budou vylosovaní hlasující odměněni drobnými cenami.

Občerstvení během celého dne bude zajištěno.

Těšíme se na Vás v sobotu 31.května 2014 v Kostelní Radouni.

 

16.3.2014

Na letošní ročník pořadatelé připravují pro účastníky traktoriády překvapení. Vše je zatím ve stádiu jednání, ale pokud se to podaří,  jednou ze soutěžních disciplin bude i jízda zručnosti v terénu.

 

5. ročník Radouň czech traktor párty

Dne 22.2.2014 se konala schůze organizátorů radouňské traktoriády. Termín letošního, již 5. ročníku Radouň czech traktor párty, byl stanoven na sobotu 31.5.2014.

Prezentace soutěžních strojů začne od 9. hodin a oficiální zahájení celé akce proběhne v 11.30 hod. Následovat bude, jako každoročně, spanilá jízda obcí.  Poté se mohou návštěvníci i  soutěžící těšit na jednotlivé soutěžní discipliny.

Po celý den bude také probíhat divácká anketa, ve které sami návštěvníci určí nejhezčí stroj. Vylosovaní hlasující diváci budou odměněni věcnými cenami.

V průběhu celé akce je zajištěno občerstvení, pečené prase, klobásy i další pochutiny.

Vstup je jako každoročně dobrovolný.

Další důležité informace zde budou průběžně zveřejňovány.