Aktuality 2015

30.5.2015

Letošní ročník Radouň Czech Traktor Párty před pár okamžiky skončil. Je dobojováno, ceny vítězům jsou rozdány. Děkujeme všem soutěžícím za předvedené výkony a divákům za ukázněnost. Největší poděkování patří všem našim sponzorům za nezištnou podporu, bez které bychom tuto akci nemohli uskutečnit.

Výsledkové listiny a veškerá foto dokumentace budou průběžně  zpracovány a zveřejněny v příslušných rubrikách.

 

26.5.2015

Přípravy na letošní ročník Radouň Czech Traktor Párty vrcholí.  Organizátoři se na Vás  v Kostelní Radouni těší.
plakat
6.4.2015

Pro všechny startující a diváky uvádíme seznam disciplín letošní traktoriády.

1. Slalom s navigátorem

tradiční disciplína, která každoročně zahajuje soutěžní odpoledne. Řidič projíždí slalomovou dráhu poslepu pouze dle pokynů svého navigátora.

2. Slalom zahradním traktorem s károu 

všichni soutěžící budou mít stejné podmínky, neboť pojedou se stejným traktorem, zapůjčeným od sponzora. Z tohoto důvodu je NUTNÝ řidičský průkaz sk. B nebo T.

3. Jízda v terénu

po loňských kladných ohlasech jsme opět zařadili jízdu terénem přes uměle vytvořené překážky a nerovnosti.

4. Soutěž dvojic

závěrečná soutěžní disciplína pro dvojice (nejlépe manželské páry, není podmínkou), se bude  skládat ze sečení kosou a pro druhého soutěžícího bude úkol překvapením…

Pořadatelé si vyhrazují právo maximální počet startujících v jednotlivých disciplínách omezit. Rovněž mají právo nevpustit na trať stroje, které by mohly trať nadměrně poškodit, jsou pro ostatní soutěžící i diváky nebezpečné apod.

Pokud se chcete na něco zeptat, napište nám. Mailová adresa je v rubrice Kontakty.

  

 

6. ročník Radouň czech traktor párty

Dne 20.2.2015 se konala schůze organizátorů radouňské traktoriády. Již 6. ročník Radouň czech traktor párty se bude konat v sobotu 30.5.2015.

Prezentace soutěžních strojů bude probíhat od 9 hodin, akce bude oficiálně zahájena  v 11.30 hod. Následně, jako každoročně, odstartuje i letošní ročník spanilá jízda obcí.  Poté již budou následovat  čtyři soutěžní discipliny.

Po celou dobu traktoriády budou probíhat dvě ankety. V prvním hlasování diváci vyberou pro ně nejhezčí stroj letošního ročníku, který získá pohár „Stroj roku 2015“ Vylosovaní hlasující diváci pak budou odměněni věcnými cenami.Ve druhé anketě si pouze majitelé přihlášených traktorů mezi sebou určí vítězný stroj, jehož majitel bude rovněž oceněn.

V průběhu celé akce je zajištěno občerstvení, pečené prase, klobásy i další pochutiny.

Vstup je jako každoročně dobrovolný.

Další důležité informace zde budou průběžně zveřejňovány.