Aktuality 2016

20.8.2016

Zveme Vás na „Ukončení léta“
leto

 

7. ročník Radouň czech traktor párty

28.5.2016

Letošní ročník je za námi, je dosoutěženo.  Vítězové jsou známí a ceny jsme rozdali.  Nám, pořadatelům, však práce zdaleka nekončí. Musíme vše sbalit, uklidit a hlavně uvézt pozemky do původního stavu.

Všechny shromážděné materiály, fotky, videa i konečné výsledky budeme postupně zpracovávat a zveřejňovat zde na stránkách v příslušných rubrikách.

Organizátoři děkují soutěžícím, vystavovatelům, návštěvníkům a všem divákům nejen za účast, ale i za ukázněnost a disciplinovanost.  Umožnili tím hladký průběh celého soutěžního dne.

Velký dík patří všem našim sponzorům, bez jejichž pomoci by se celá akce nemohla konat.

27.5.2016

Vše připraveno.  Na všechny příchozí se těšíme.

Pozn. red.: Někteří nedočkaví účastníci přijeli již dnes a bivakují nedaleko soutěžní plochy.

25.5.2016

Přípravné práce na letošní traktoriádu finišují. Na sklizených pozemcích pořadatelé začali se stavbou trati a vytyčování dalších ploch pro soutěže a zázemí.

 

4.5.2016

trakt

10.4.2016

Přinášíme Vám přehled soutěží na letošní traktoriádě.

  1. Slalom s navigátorem    již tradiční disciplína. Řidič projíždí dráhu poslepu pouze dle  pokynů navigátora
  2. Couvání s vlekem –  soutěžící budou mít stejné podmínky, protože všichni pojedou se zapůjčeným traktorem (podmínkou řidičský průkaz)
  3. Jízda v terénu –  po kladných ohlasech opět zařazujeme jízdu přes uměle vytvořené překážky
  4. Soutěž dvojic s nářadím – poslední disciplína spíše pro pobavení soutěžících i diváků

Organizátoři si vyhrazují právo omezit počet startujících v jednotlivých  soutěžích. Na trať nebudou vpuštěny stroje, které by mohly zásadně poničit trať nebo ohrozit bezpečnost soutěžících i diváků.

 

Dne 27.2.2016 se konala v Pohostinství u Hrnečků schůze organizátorů radouňské traktoriády. Letošní, již 7. ročník Radouň czech traktor párty se bude konat v sobotu 28.5.2016 v Kostení Radouni.

Zahájení celé akce v 11.30 bude předcházet prezentace soutěžních strojů. Poté bude následovat spanilá jízda obcí a čtyři soutěžní discipliny. V hlasovacích anketách se bude volit Stroj roku 2016.

Další informace budeme průběžně zveřejňovat.