Aktuality 2018

26. května 2018

Devátý ročník Radouň Czech Traktor Párty je již minulostí. Pořadatelé tímto děkují soutěžícím, divákům i těm, kteří přijeli ukázat své traktory, a svým zodpovědným přístupem umožnili hladký a bezpečný průběh celého soutěžního dne.

 

25.května.2018

Vážení přátelé.

Do zahájení letošního devátého ročníku Radouň Czech Traktor Párty zbývají jen hodiny.  Odpovídám tímto na časté dotazy:  Nemusíte se nikde dopředu registrovat! Kdo máte chuť přijet zítra se svým traktorem nebo „samodělem“, můžete. Není potřeba se dopředu nahlašovat nebo registrovat. Vše proběhne až na místě.

Těšíme se na Vás.

 

 

9. května 2018

Vážení soutěžící, diváci a všichni příznivci starých traktorů.

Letošní již 9.ročník Radouň Czech Traktor Párty se bude konat v Kostelní Radouni v sobotu 26. května 2018.

Od 9.oo hod do 10.oo bude prezentace soutěžních strojů.

Program traktoriády zahájí v 11.30 hod spanilá jízda obcí a po jejím skončení budou následovat jednotlivé soutěžní disciplíny. V hlasovacích anketách se bude opět volit Stroj roku 2018.

 

Přehled soutěží na letošní traktoriádě.

  1. Slalom s navigátorem    již tradiční disciplína.  Řidič projíždí slalomovou dráhu poslepu pouze podle pokynů svého spolujezdce – navigátora
  2. Jízda zručnosti – pomocí tyče upnuté v hydraulice traktoru bude soutěžící přemísťovat břemeno  (traktor bude stejný pro všechny soutěžící)
  3. Paralelní slalom –  soutěží vždy dva traktory po vyznačených dráhách
  4. Pivní štafeta – poslední disciplína spíše pro pobavení soutěžících i diváků

Organizátoři si vyhrazují právo omezit počet startujících v jednotlivých  soutěžích. Na trať nebudou vpuštěny stroje, které by mohly zásadně poničit trať nebo ohrozit bezpečnost soutěžících i diváků.