10. ročník – 2019

Prezenční listina

Číslo Jméno Příjmení Obec Přihlášený stroj Rok výroby
1. Ladislav Leitner Horní Radouň ZETOR 5211 1986
2. Radek Hrabina Kostelní Radouň ZETOR 3011 1962
3. Václav Potužák Kostelní Radouň ZETOR 3011 1966
4. Tomáš Chytra Kostelní Radouň FIAT 411 R 1963
5. Luboš Chytra Kostelní Radouň CASE International 383 1974
6. Roman Douda Kostelní Radouň ZETOR 7245 1992
7. Tomáš Chytra Kostelní Radouň ZETOR 7245 1986
8. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň RS 09 1966
9. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň ZETOR 5611 1972
10. Pavel Souček Lomnice nad Lužnicí ZETOR 25A DOMADĚL 2018
11. Jiří Klečatský Mnich ZETOR 7245 1984
12. Jiří Klečatský Mnich ZETOR 10011 1982
13. David Kalvoster Mnich ZETOR 7011 1984
14. Pavel Musil Mnich ZETOR 4011 1966
15. Filip Fiala Mnich ŠKODA DOMADĚL 1978
16. Miroslav Souček Lomnice nad Lužnicí ZETOR 15 DOMADĚL 2014
17. Rosťa Janoušek Kostelní Radouň XAMON 1980
18. Luboš Blažek Kostelní Radouň ZETOR 25A DOMADĚL 1957
19. Jan Tomek Kamenice nad Lipou YANMAR YM 1300 D 2019
20. Milan Vocílka nejst. Horní Radouň TERRA 1984
21. David Lukš Kostelní Radouň Pohřební služba Petřík 2017
22. Karel Vejvar Dolní Radouň ZETOR 25A 1956
23. Pavel Hrubý Dolní Radouň ZETOR 6748 1974
24. Milan Pícha Dolní Radouň ŠKODOVKA DOMADĚL 2019
25. Petr Kříž Dolní Radouň NORMAG 15 1953
26. Marcel Boček Dolní Radouň PRAGA V3S 1953
27. Petr Matiášek Kostelní Radouň STEIER 15 1952
28. Pavel Šindelář Dolní Radouň ZETOR 25A 1961
29. Josef Pikhart Pejdlova Rosička ZETOR 3511 1970
30. Jan Hulík Kamenný Malíkov ŽIHADLO 2010
31. Jakub Šívr Okrouhlá Radouň ZETOR 4011 1968
32. Aleš Šojsl Okrouhlá Radouň DOMADĚL 2000
33. Michal Prokeš Okrouhlá Radouň ZETOR 5645 1972
34. Karel Prokeš Okrouhlá Radouň ZETOR 7245 1983
35. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň ZETOR 7211 1993
36. Petr Prokeš Okrouhlá Radouň ZETOR 6211 1984
37. Luboš Rytina Okrouhlá Radouň ZETOR 6911 1979
38. Pepa Lišák Okrouhlá Radouň FORD 1720 1914
39. Roman Pakosta Okrouhlá Radouň ZETOR 5011 1981
40. Jiří Šelepa Horní Radouň ZETOR 8011 1982
41. Jiří Kotrč Chválkov ZETOR 2511 1972
42. Zdeněk Leitner Kostelní Radouň ZETOR 6911 1966
43. Adam Štefl Horní Radouň ZETOR 40 SUPER 1968
44. Zdeněk Leitner Okrouhlá Radouň ZETOR 6911 1979
45. Čestmír Žahour Kostelní Radouň ČZT 175 1963
46. Martin Viturka Újezdec ZETOR 7745 1992
47. Josef Vondruška Blažejovice SCHLUTER AS15K 1956
48. Ivo Kůta Volyně SATAN 1999
49. Vít Miláček Kostelní Radouň ELEKTRICKÁ RYKŠA 1918
50. František Petrů Lodhéřov RUMUN 1980

Slalom poslepu s navigátorem

Pořadí Řidič Navigátor Obec Čas Penalizace Celkový čas
1. Novák L. Němec Kostelní Radouň 0:39,42 0:00 0:39,42
2. Šojsl A. Kolář F. Okrouhlá Radouň 0:46,23 0:00 0:46,23
3. Lukš D. Chytrová R. Kostelní Radouň 0:56,66 0:00 0:56,66
4. Švácha V. Leitner Z. st. Okrouhlá Radouň 0:59,74 0:00 0:59,74
5. Štefl A. Leitner Z. Horní Radouň 0:46,95 0:20 1:06,95
6. Leitner Z. Štefl A. Kostelní Radouň 0:47,62 0:20 1:07,62
8. Fiala F. Fialová S. Mnich 1:13,30 0:00 1:13,30
7. Leitner Z. st. Švácha Okrouhlá Radouň 1:13,30 0:10 1:23,30
9. Kůta I. Rek M. Volyně 1:29,00 0:00 1:29,00
10. Tomek  J. Čadek D. Mnich 1:20,70 0:10 1:30,70
11. Kříž P. Boček M. Dolní Radouň 1:16,90 0:30 1:46,90
12. Vejvar K. Pilát J. České Budějovice 1:37,40 0:10 1:47,40
13. Pikhart J. Pikhart J. st. Pejdlova Rosička 1:49,80 0:00 1:49,80
14. Hrubý P. Hrubá V. Dolní Radouň 1:31,40 0:20 1:51,40
15. Lišák Miksa Okrouhlá Radouň 1:31,60 0:30 2:01,60

Sprint se střelbou ze vzduchovky

Sériová výroba, do 40 hp

Pořadí Závodník Obec Stroj Čas Odečet 1, 2 Celkový čas
1. Vondruška J. Blažejovice Schluter 4:13,5 4, 6 4:03,5
2. Pikhart J. Pejdlova Rosička Zetor 3511 4:46,0 17 4:29,0
3. Kříž P. Dolní Radouň Normag 5:54,0 6 5:48,0
4. Vejvar K. České Budějovice Zetor 25 6:56,3 10, 3 6:43,3
Musil P. Mnich Zetor 4011 DNF

Sériová výroba, nad 40 hp

Pořadí Závodník Obec Stroj Čas Odečet 1, 2 Celkový čas
1. Leitner Z. Kostelní Radouň Zetor 6911 3:15,3 3, 1 3:11,3
2. Švácha V. Okrouhlá Radouň Zetor 7211 3:26,0 8, 4 3:14,0
3. Kotrč J. Chválkov Zetor 6911 3:26,2 6, 6 3:14,0
4. Leitner Z. st. Okrouhlá Radouň Zetor 6911 3:25,9 10 3:15,9
5. Klečastský J. Mnich Zetor 7245 3:29,0 13 3:16,0
6. Hrubý P. Dolní Radouň Zetor 6748 3:32,8 6, 9 3:17,8
7. Klečatský J. st. Mnich Zetor 10011 3:24,0 0 3:24,0
8. Štefl A. Horní Radouň Zetor 6911 3:26,4 1, 10, -10 3:25,4
9. Kalvoster D. Mnich Zetor 7011 4:45,0 0, -10 4:55,0
10. Ungr V. Kostelní Radouň Zetor 5611 6:04,6 10, 5, -10 5:59,6
11. Lišák J. Okrouhlá Radouň Ford 6:32,0 11 6:21,0

Domaděly

Pořadí Závodník Obec Stroj Čas Odečet 1, 2 Celkový čas
1. Šojsl A. Okrouhlá Radouň Domaděl 3:45 12 3:33
2. Petrů F. Lodhéřov Rumun 3:42 8 3:34
3. Tomek J. Nová Bystřice Yanmar 4:52 16 4:34
4. Fiala F. Mnich Škoda domaděl 4:48 11 4:37
5. Kůta I. Volyně Satan 5:21 9, 5 5:07
6. Hulík J. Kamenný Malíkov Žihadlo 6:33 DNF
Boček M. Dolní Radouň V3S 3:53 11, -40 4:22

Sečení a dojení

Pořadí Sekáč Dojič Obec Čas
1. Novák L. Lukš V. Kostelní Radouň 1:11
2. Hrubá V. Hrubý P. Dolní Radouň 1:15
3. Leitner Z. st. Švácha V. Okrouhlá Radouň 1:34
4. Sedlák L. Miláček V. Kostelní Radouň 1:51
5. Chalupová V. Pucandlová M. Kamenice nad Lipou 2:01
6. Lišák J. Mixa J. Okrouhlá Radouň 2:09
7. Prokeš P. Šojsl A. Okrouhlá Radouň 2:48
8. Vejvar K. Vejvarová L. Dolní Radouň 3:08