1. Ročník – 2010

 

29.května se v Kostelní Radouni konal 1.ročník výstavy a předvedení traktorů

 
„RADOUŇ CZECH TRAKTOR PARTY“

 
Nápad několika dobrých kamarádů (občanů K.Radouně) se konečně realizoval.
Na výstavní ploše se objevilo 35 strojů z nichž se 28 zůčasnilo divácké ankety o
„ RADOUŇSKÝ STROJ 2010“

 
Celý den byl naplněn nejen prezentací a předváděním různé lesnické a zemědělské techniky, ale také soutěžemi o zajímavé ceny.

 
V areálu výstavy byl zřízen dětský koutek, kde si děti a rodiče mohli hrát a soutěžit o sladkou odměnu. Největší úspěch sklidil prolézací tunel a oblíbená hra snad každé generace – skákací panák. Samozřejmostí bylo chutné občerstvení, kterému dominoval stánek s pečeným selátkem.

 
Na konec celé akce proběhlo vyhlášení výsledků divácké ankety o „Radouňský stroj 2010“, hlasování probíhalo po celý den a mělo překvapivě vysokou diváckou účast, celých 128 hlasů. Tuto cenu suveréně získal 21 hlasy Tomáš Chytra se strojem Fiat 411 R r.v.1963

 

 

Divácká anketa o „ RADOUŇSKÝ STROJ 2010“

 
1.místo                       Fiat 411 R                           Tomáš Chytra                           21 hlasů
2.místo                       IHC CASE                          Luboš Chytra                            16 hlasů
3.místo                      Zetor 25                              Standa a Radek                         12 hlasů
4.místo                      Zetor 50 super                  František Stejskal                        9 hlasů

Vítězný stroj


V této divácké anketě hlasovalo 128 návštěvníků výstavy.
O přízeň diváků soutěžilo 28 strojů.

 

Zúčastněné a vystavené stroje:

 

1.Luboš Chyt              K.Radouň         IHC CASE
2.Roman Dou             K.Radouň          Zetor 7245 lesní nástavba Třeboň
3.Jiří Dvořák              H.Radouň         Zetor 5245 čelní nakladač,lesnický naviják,minibagr
4.Tomáš Chytra         K.Radouň         Fiat 411 R štěpkovač Urban,koňský vlek-pneu Vraník
5.Michal Šenold          H.Radouň         Zetor 25 K
6.Jana Dvořáková     H.Radouň          TK 10
7.Ondřej Ševčík         H.Radouň          Zetor 8011
8.Jakub Šívr               K.Radouň         TK 10-silniční verze
9.Václav Potužák       K.Radouň          Zetor 3011 dvouradličný obracák
10.Pavel Vaňásek      K.Radouň        Zetor 5711 dvoububnová rotační sekačka
11.Standa+Radek      O.Radouň         Zetor 25 K
12.Fr. Stejskal            K.Radouň         Zetor 50 super,traktorový vlek
13.Oldřich Miláček     K.Radouň        Class 577 ATZ,shrnovač píce
14.Lad. Leitner           H.Radouň        Zetor 6911
15.Martin Viturka       Plasná             Zetor 4011,samochodná fréza PF5
16.Alexandr Havlíček   D.Radouň      Zetor 25K
17.Michal Rukavička    Bozděchov     Zetor 6945,čelní nakladač s hydr.štípačem,podkop
18.Klára Zdeňková       D.Radouň      Porsche
19.Věra Šindelářová     D.Radouň      Zetor 25A
20.Petr Beránek           D.Radouň      Zetor 25K,kára
21.Jiří Košler                 D.Radouň      Zetor 25A
22.Jarosla Stejskal       D.Radouň       Zetor 25K
23.Marcel Boček           D.Radouň      Praga V3S-štábák
24.Václav Holický        K.Radouň       Steyer 15,boční lištová sekačka
25.Čestmír Žahour       O.Radouň      Zetor 7011,sklápěcí kára
26.Aleš Šojsl                  O.Radouň       Vari systém+slunečník
27.Josef Holoubek        K.Radouň       traktor domácí výroby,nesená plošina
28.Jiří Šťástka               Rodvínov       traktor domácí výroby,dvoububnová rotační sekačka

 
stroje mimo soutěž-Radouňský stroj 2010

 
Zevera a.s. H.Radouň

Case 190 CVX,kompaktor
Case MAGNUM 7220,šestiradličný pluh
Class 677 ATZ,senážní návěs

 
Krbové a palivové dřevo s.r.o.K.Radouň

Zetor 7711,vyvážecí souprava HR Mowi 250 Manatech
Avia 31 L-T vlek BBS 8T
Mitsubischi L200,hydraulický štípač 15T
prezentace zpracování dřeva starým způsobem-pila břichačka
kalač,sekery,dřevěné klíny,palice

 
Pila Kamenický H.Radouň

John Deere 5720,čelní nakladač551
vyvážecí souprava STS Prachatice HR Kesla Patu 304 T

 

 

 

Výsledky soutěže

 
Hod kládou 2,5 metru dlouhou na dálku

 

Pořadí      Příjmení Jméno                Bydliště              1.hod      2.hod      vítězný výkon

 
1.              Novák Lukáš                     K.Radouň            643         674               674
2.              Fruhbauerová Petra        D.Radouň            532         146               532
3.              Viturka Martin                 Plasná                  504         505              505
4.              Stejskal František            Radouň                471          491              491
5.              Beran Marek                    J.Hradec              387          463              463
6.              Dvořáková Jana              H.Radouň             460         304              460
7.              Boček Marcel                   D.Radouň             457          309              457
8.              Šenold Michal                  H.Radouň             310         441              441
9.              Vacek Petr                       K.Radouň             416          336             416
10.            Beránek Petr                   D.Radouň             274          363             363
11.            Havlíček Saša                 D.Radouň               243         343             343
12.            Bočková Marcela            D.Radouň             306             0              306
13.            Fojtík Marek                   D.Radouň              161          243             243
14.            Janů Josef                       O.Radouň              234          242            242
15.            Hrabina Radek               K.Radouň              258          237             237
16.            Šindelářová Věra           D.Radouň              166              0             166
17.            Jindra Petr                     K.Radouň              134           165             165
18.           Neugebauer Stan.           O.Radouň               80            82               82

 
Závěrem se sluší poděkovat všem sponzorům a pomocníkům.

Příští rok nashledanou na 2. ročník

 
Za realizační tým Roman Douda