6. ročník – 2015

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Prezenční listina:

Č. Jméno Příjmení Obec Přihlášený stroj Rok výroby
1. Petr MATIÁŠEK Kostelní Radouň Steyer 1952
2. Václav POTUŽÁK Kostelní Radouň ZETOR 3011 1966
3. Tomáš CHYTRA Kostelní Radouň Fiat 411R 1963
4. Luboš CHYTRA Kostelní Radouň IHC International 383 1974
5. Tomáš CHYTRA Kostelní Radouň ZETOR 4511 1967
6. Radek HRABINA Kostelní Radouň ZETOR 3011 1966
7. Rostislav JANOUŠEK Kostelní Radouň Xamovz 1980
8. Jakub ŠÍVR Okrouhlá Radouň TN 4K 210 1968
9. Roman HRUBÝ Okrouhlá Radouň Zetor 35 Fousatice 1968
10. Vítězslav ŠVÁCHA Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1979
11. Aleš ŠOJSL Okrouhlá Radouň Střela (domaděl)
12. Jana DVOŘÁKOVÁ Horní Radouň Zetor 5245 1986
13. Zdeněk LEITNER Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1973
14. Jan STIBŮREK Kamenice-Ládví Š1203, Wartburg
15. Jiří ZOULA Kamenice-Ládví Octavia (domaděl) 1984
16. František STEJSKAL Kostelní Radouň Zetor 50 Super 1968
17. Jan STEJSKAL Člunek Zetor 50 Super 1961
18. Milan VOCÍLKA nejst. Horní Radouň Tera 50 1985
19. Petr KŘÍŽ Dolní Radouň Normag K15A 1950
20. Petr HOLOUBEK Dolní Radouň Zetor 25 K 1961
21. Pavel ŠINDELÁŘ Dolní Radouň Zetor 25 A 1961
22. Karel VEJVAR Dolní Radouň Zetor 25 A
23. Martin SVOBODA Dolní Radouň Zetor 3011
24. Pavel HRUBÝ Dolní Radouň Zetor 6768 1974
25. Marcela BOČKOVÁ Dolní Radouň Zetor 5211
26. Jan NĚMEC Horní Skrýchov Zetor 5748 1947
27. Lukáš POPELKA Horní Skrýchov Škoda 706 1983
28. Pavel VAŇÁSEK Kostelní Radouň Zetor 5611 1987
29. Josef VONDRUŠKA Blažejovice Deutz D 15 1962
30. Marcel BOČEK Dolní Radouň Praga V3S
31. Vít MILÁČEK Kostelní Radouň Holder 51 1957
32. Josef HOLOUBEK Kostelní Radouň Domácí výroba 1981

Slalom s navigátorem

Poř. Řidič Navigátor Obec Stroj Čas Penalizace Čas celkem
1. ZOULA, J. HŮRKA, K. Ládevský vlci Octavia (domaděl) 0:34,6 0:34,6
2. LEITNER, Z., st. ŠVÁCHA, T. Okrouhlá Radouň Zetor 0:46,6 0:46,6
3. STIBŮREK, J. HŮRKA, K. Ládevský vlci Š 1203 (domaděl) 0:51,1 0:51,1
4. ŠOJSL, A. KOLÁŘ, F. Okrouhlá Radouň Domaděl 0:53,1 0:53,1
5. ŠÍVR, J. ŠVÁCHA, T. Okrouhlá Radouň TN 4K 210 0:59,5 0:59,5
6. MILÁČEK, V. MILÁČEK, M. Kostelní Radouň Holder 0:43,3 0:20 1:03,3
7. SVOBODA, M. „KAPR“ Dolní Radouň Zetor 0:54,7 0:10 1:04,7
8. STEJSKAL, F. MILÁČEK, O. Kostelní Radouň Zetor Super 50 1:06,4 1:06,4
9. ŠINDELÁŘ, P. ŠINDELÁŘOVÁ, V. Dolní Radouň Zetor 25 A 1:07,1 1:07,1
10. HRUBÝ, P. ŠLAJCHRTOVÁ, R. Dolní Radouň Zetor 6768 1:09,2 1:09,2
11. ŠTEFL, A. LEITNER, Z. Horní Radouň Zetor 6911 1:09,5 1:09,5
12. ŠVÁCHA, T. LETINER, Z., st. Okrouhlá Radouň Zetor 6911 0:40,0 0:30 1:10,0
13. KŘÍŽ, P. BOČEK, M. Dolní Radouň Normag 1:14,6 1:14,6
14. VEJVAR, K. HIRŠ, J. Dolní Radouň Zetor 25 A 1:15,3 1:15,3
15. LEITNER, Z., ml. ŠTEFL, A. Okrouhlá Radouň Zetor 1:16,5 1:16,5
16. POPELKA, L. NĚMEC, J. Horní Skrýchov Zetor 5748 1:25,4 1:25,4
17. STEJSKAL, J. STEJSKAL, F. Kostelní Radouň Zetor Super 50 1:29,8 1:29,8

Couvání se zahradním riderem

Poř. Jméno Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. VLNA, J. Lány 1:03,8 1:03,8
2. PRÁGR, J. Benešov 1:16,8 1:16,8
3. SVOBODA, M. Dolní Radouň 1:19,1 1:19,1
4. KRAFKA, M. Velký Ratmírov 1:25,6 1:25,6
5. NĚMEC, J. Horní Skrýchov 1:30,8 1:30,8
6. HRUBÝ, P. Dolní Radouň 1:35,4 1:35,4
7. MILÁČEK, V. Kostelní Radouň 1:37,3 1:37,3
8. VEJVAR, K. Dolní Radouň 1:40,1 1:40,1
9. KŘÍŽ, P. Dolní Radouň 1:47,3 1:47,3
10. VONDRUŠKA, J. Prachatice 1:48,6 1:48,6
11. STEJSKAL, F. Kostelní Radouň 2:07,0 0:10 2:17,0
12. ŠÍVR, J. Okrouhlá Radouň 2:28,1 2:28,1
13. ŠINDELÁŘ, P. Dolní Radouň 2:44,7 2:44,7
14. FURDANIČ, J. Jindřichův Hradec 2:45,4 2:45,4
15. POPELKA, L. Horní Skrýchov 2:47,4 2:47,4
16. MIKŠ, M. Dolní Radouň 2:53,9 2:53,9
17. KADLEC, J. („KAPR“) Dolní Radouň DNF DNF

Terénní jízda zručnosti

Poř. Jméno Obec Stroj Čas Penalizace Čas celkem
1. ZOULA, J. Ládevský vlci Octavia (domaděl) 1:06,3 1:06,3
2. STIBŮREK, J. Ládevský vlci Š 1203 (domaděl) 1:26,1 1:26,1
3. ŠOJSL, A. Okrouhlá Radouň Střela 1:26,4 1:26,4
4. KŘÍŽ, P. Dolní Radouň Normag 1:36,2 1:36,2
5. STEJSKAL, F. Kostelní Radouň Zetor Super 50 1:39,4 1:39,4
6. VONDRUŠKA, J. Prachatice Deutz 15 1:40,1 1:40,1
7. HRUBÝ, P. Dolní Radouň Zetor 6768 1:53,1 1:53,1
8. ŠINDELÁŘ, P. Dolní Radouň Zetor 25 A 1:44,1 0:10 1:54,1
9. HOLOUBEK, E. Kostelní Radouň Domaděl 1:44,8 0:10 1:54,8
10. HOLOUBEK, P. Dolní Radouň Zetor 25 K 1:56,3 1:56,3
11. NĚMEC, J. Horní Skrýchov Zetor 5748 1:54,9 0:10 2:04,9
12. ŠTEFL, A. Horní Radouň Zetor 6911 1:57,7 0:10 2:07,7
13. STEJSKAL, J. Člunek Zetor Super 50 1:49,1 0:20 2:09,1
14. MILÁČEK, V. Kostelní Radouň Holder 1:51,9 0:20 2:11,9
15. VEJVAR, K. Dolní Radouň Zetor 25 A 2:12,0 2:12,0
16. ŠVÁCHA, V. Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1:43,2 0:30 2:13,2
17. LEITNER, Z. Okrouhlá Radouň Zetor 6911 2:20,4 0:10 2:30,4
18. ŠÍVR, M. Okrouhlá Radouň TN 4K 210 3:03,8 0:20 3:23,8
19. RUKAVIČKA, M. Kostelní Radouň Steyer 3:40,5 3:40,5

Sečení + praní prádla

Poř. Sekáč Selka Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. NOVÁK, L. KRAFKA, M. Kostelní Radouň 1:14,0 1:14,0
2. HRUBÝ, P. ŠLAJCHRTOVÁ, V. Dolní Radouň 1:21,4 1:21,4
3. STEJSKAL, F. STEJSKALOVÁ, J. Kostelní Radouň 1:21,6 1:21,6
4. MIKŠ, M. BOČEK, M. Dolní Radouň 1:22,8 1:22,8
5. ŠINDELÁŘ, P. ŠINDELÁŘOVÁ, V. Dolní Radouň 1:23,5 1:23,5
6. MILÁČKOVÁ, S. SOLDÁNOVÁ, L. Kostelní Radouň 1:35,9 1:35,9
7. SVOBODA, M. KADLEC, J. („KAPR“) Dolní Radouň 1:28,4 0:10 1:38,4
8. NĚMEC, J. POPELKA, L. Horní Skrýchov 1:49,5 -0:10 1:39,5
9. MILÁČEK, V. SOLDÁN, Z. ml. Kostelní Radouň 1:45,3 1:45,3
10. KOSTKA, L. VLČKOVÁ, L. Dolní Radouň 1:52,5 1:52,5
11. LEITNER, Z. ml. ŠTEFL, A. Okrouhlá Radouň 2:01,9 2:01,9

Výsledky v PDF