7. ročník – 2016

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Prezenční listina

Č. Jméno Obec Přihlášený stroj Rok výroby
1. Petr KŘÍŽ Dolní Radouň Normag K15A 1953
2. Luboš CHYTRA Kostelní Radouň IHC International 383 1974
3. Tomáš CHYTRA Kostelní Radouň Fiat 411R 1963
4. Václav POTUŽÁK Kostelní Radouň Zetor 3011 1966
5. Pavel VAŇÁSEK Kostelní Radouň RS-09/GT122 1965
6. Pavel VAŇÁSEK Kostelní Radouň Zetor 5611 1971
7. Luboš CHYTRA Kostelní Radouň Xamon 1980
8.  Jiří ZOULA  Kamenice–Ládví Octavia (domaděl) 1984
9. Jan STIBŮREK Kamenice–Ládví Š 1203, Wartburg
10. Jan HULÍK Kamenný Malíkov Zetor 6511
11. Radek HRABINA Kostelní Radouň Zetor 3011 1966
12. Milan VOCÍLKA nejst. Horní Radouň Tera 50 1985
13. Luboš TUREK Žďár Zetor 5711 1976
14. Ondřej KOHOUT Zahrádky Ford 8830 1992
15. Jakub ŠÍVR Okrouhlá Radouň Zetor 7745 1990
16. Jiří ŠELEPA Horní Radouň Zetor 8011 1952
17. Vítězslav ŠVÁCHA Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1979
18. Zdeněk LEITNER Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1979
19. Vlastislav NEVORAL Nová Včelnice Zetor 25 A 1958
20. Jan KOUBEK Humpolec PF 61 1955
21. František STEJSKAL Kostelní Radouň Zetor 4011 1968
22. Patrik AUJEZDSKÝ Políkno Zetor 50 Super 1968
23. Jan STEJSKAL Člunek Zetor 50 Super 1969
24. Petr MATIÁŠEK Kostelní Radouň Steyr 15 1952
25. Václav HOLICKÝ Kostelní Radouň Zetor 5011 1983
26. Milan SEDLÁK Jindřichův Hradec Zetor 10540 1995
27. Josef VONDRUŠKA Blažejovice Schuter 1956
28. Ivo KŮTA Volary Satan 1999
29. Petr HOLOUBEK Dolní Radouň Zetor 25 K 1956
30. Karel VEJVAR Dolní Radouň Zetor 25 A 1958
31. Pavel ŠINDELÁŘ Dolní Radouň Zetor 25 A 1961
32. Martin SVOBODA Dolní Radouň Zetor 5245 1986
33. Pavel HRUBÝ Dolní Radouň Zetor 6768 1974
34. Jaroslav STEJSKAL Dolní Radouň Zetor 25 K 1956
35. Jiří HLADÍK Žďár Multicar 25 1981
36. Vít MILÁČEK Kostelní Radouň Holder 51 1957
37. Michal RUKAVIČKA Bukovka Yanmar FX 22 D

Slalom s navigátorem

Poř. Řidič Navigátor Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. VONDRUŠKA, J. REK, M. Blažejovice 1:12 1:12
2. STIBŮREK, J. HŮRKA, K. Ládevští vlci 1:15 1:15
3. ŠVÁCHA, V. LEITNER, Z. Okrouhlá Radouň 1:18 1:18
4. KŮTA, I. VONDRUŠKA, J. Volary 1:26 1:26
5. KOUBEK, J. HŮRKA, K. Humpolec 1:35 1:35
6. ZOULA, J. HŮRKA, K. Ládevští vlci 1:39 1:39
7. ŠÍVR, Jakub ŠÍVR, Jiří Dolní Radouň 1:13 0:30 1:43
8. LEITNER, Z., ml. ŠTEFL, A. Horní Radouň 1:45 1:45
9. SVOBODA, M. HIRŠ, J. Dolní Radouň 1:26 0:20 1:46
10. KŘÍŽ, P. KŘÍŽ, P., ml. Dolní Radouň 1:37 0:10 1:47
11. HOLOUBEK, P. HOLOUBKOVÁ, A. Dolní Radouň 1:45 0:10 1:55
12. STEJSKAL, J. HANZL, J. Člunek 2:01 2:01
12. ŠTEFL, A. LEITNER, Z., ml. Okrouhlá Radouň 2:01 2:01
14. HLADÍK, J. ŘÍHOVÁ, O. Žďár 1:56 0:10 2:06
15. LEITNER, Z. ŠVÁCHA, V. Okrouhlá Radouň 1:37 0:40 2:17
16. ŠINDELÁŘ, P. ŠINDELÁŘOVÁ, V. Dolní Radouň 2:40 2:40
17. HRUBÝ, P. ŠLAJCHRTOVÁ, V. Dolní Radouň 3:03 3:03

Couvání s vlekem

Poř. Jméno Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. MILÁČEK, O. Kostelní Radouň 2:34 2:34
2. PRÁGR, J. Benešov 3:06 0:10 3:16
3. KŮTA, I. Volary 3:17 3:17
4. STEJSKAL, F. Kostelní Radouň 3:19 3:19
5. KŘÍŽ, P. Dolní Radouň 3:28 0:10 3:38
6. MILÁČEK, V. Kostelní Radouň 3:55 3:55
7. KOHOUT, O. Zahrádky 4:19 0:10 4:29
8. SVOBODA, M. Dolní Radouň 4:50 4:50
9. SEDLÁK, M. Jindřichův Hradec 6:07 6:07
10. LEITNER, Z. Okrouhlá Radouň 6:16 6:16
11. ŠTEFL, A. Horní Radouň 6:17 6:17
11. HAMPL, P. Jáchymov 6:17 6:17
13. HRUBÝ, P. Dolní Radouň 6:30 0:10 6:40
14. STEJSKAL, J. Člunek 8:14 0:50 9:04

Terénní jízda zručnosti

Poř. Jméno Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. VONDRUŠKA, J. Blažejovice 2:12 2:12
2. HRUBÝ, P. Dolní Radouň 2:17 2:17
3. STEJSKAL, F.  Kostelní Radouň 2:21 2:21
4. STIBŮREK, J. Ládví 2:43 2:43
4. ŠINDELÁŘ, P. Dolní Radouň 2:43 2:43
6. ŠTEFL, A. Horní Radouň 2:48 2:48
7. AUJEZDSKÝ, P. Políkno 2:40 0:10 2:50
8. STEJSKAL, J. Člunek 2:43 0:10 2:53
9. VEJVAR, K. Dolní Radouň 2:54 2:54
10. ZOULA, J. Ládví 2:46 0:10 2:56
11. LEITNER, Z. Okrouhlá Radouň 3:00 3:00
12. MILÁČEK, V. Kostelní Radouň 3:40 3:40
13. KŮTA, I. Volary 4:04 0:10 4:14
Mimo soutěž HULÍK, J. Kamenný Malíkov 2:38 2:38

Jízda s trakařem

Poř. Řidič Spolujezdec Obec Čas Penalizace Čas celkem
1. PROKEŠ, J. ŠAMANOVÁ, L. Nová Včelnice / Políkno 0:37 0:37
2. HRABINA, J. ČERMÁK, R. Kostelní Radouň / Jindřichův Hradec 0:38 0:38
3. HRUBÝ, P. ŠLAJCHRTOVÁ, V. Dolní Radouň 0:40 0:40
4. KOLÁŘ, František KOLÁŘ, Fanda Okrouhlá Radouň 0:41 0:41
5. MILÁČEK, M. MILÁČKOVÁ, S. Kostelní Radouň 0:44 0:44
6. STEJSKAL, F. STEJSKALOVÁ, J. Kostelní Radouň 0:45 0:45
6. KŮTA, I. REK, F. Vlachovo Březí 0:45 0:45
8. VACEK, P. NOVÁK, L. Kostelní Radouň 0:46 0:46
9. VEJVAR, K. PILÁT, J. Dolní Radouň 0:50 0:50
10. REK, M. REK, F. Vlachovo Březí 0:51 0:51
11. POTUŽÁK, V. POTUŽÁKOVÁ, I. Kostelní Radouň 0:56 0:56
12. LEITNER, Z. ŠTEFL, A. Horní Radouň 0:58 0:58
12. STEJSKAL, J. LUKŠ, D. Kostelní Radouň 0:58 0:58
12. VONDRUŠKA, J. REK, F. Vlachovo Březí 0:58 0:58
15. HOLOUBEK, P. SVOBODA, M. Dolní Radouň 0:59 0:59
15. STEJSKAL, J. ZAHRADNÍČKOVÁ, Š. Člunek 0:59 0:59
17. POTUŽÁK, J. POTUŽÁK, V. Kostelní Radouň 1:00 1:00
18. ŠINDELÁŘ, P. ŠINDELÁŘOVÁ, V. Dolní Radouň 1:03 1:03
19. SOLDÁN, Z. MILÁČEK, V. Kostelní Radouň 1:17 0:20 1:37
20. SVOBODA, M. HIRŠ, J. Dolní Radouň 1:23 0:20 1:43

Výsledky v PDF