8. ročník – 2017

Výsledky jednotlivých disciplín traktoriády 2017.

Prezenční listina

Č. Jméno Obec Přihlášený stroj Rok výroby
1. Radek Hrabina Kostelní Radouň Zetor 3011 1966
2. Václav Potužák Kostelní Radouň Zetor 3011 1966
3. Luboš Chytra Kostelní Radouň International 383 1974
4. Tomáš Chytra Kostelní Radouň Fiat 411 R 1963
5. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň RS 09 1966
6. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň Zetor 5611 1977
7. Tomáš Chytra Kostelní Radouň Zetor7245 1986
8. Petr Dvořák Dolní Pěna Zetor25 K 1961
9. Milan Vocílka nejst. Horní Radouň Tera MV 18946 1985
10. Pavel Berger Střížov (ČB) Hrom (domaděl) 2013
11. David Lukš Kostelní Radouň Castel Garden XT190 2017
12. Radim Kotyza Nová Včelnice Zetor 25 A 1956
13. Vlastislav Nevoral Nová Včelnice Zetor 25 A 1958
14. Jan Hulík Kamenný Malíkov Zetor 65 2015
15. František Petrů Lodhéřov Rumun 1972
16. Josef Vondruška Blažejovice Schülter 1956
17. Ivo Kůta Všechlapy Satan 1999
18. František Stejskal Kostelní Radouň Zetor 4011 1964
19. Jan Stejskal Kostelní Radouň Zetor Super 50 1960
20. Patrik Aujezdský Políkno ZetorSuper 50 1964
21. Jakub Šívr Okrouhlá Radouň TK4 – 210 1968
22. Michal Prokeš Okrouhlá Radouň Zetor 5645 1972
23. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 7011 1982
24. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1979
25. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 6211 1984
26. Roman Hrubý – Pakosta Okrouhlá Radouň Zetor 3511 – Fousatice 1968
27. Aleš Šojsl Okrouhlá Radouň Domaděl
28. Zdeněk Leitner Okrouhlá Radouň Biso 2008
29. Zdeněk Leitner Okrouhlá Radouň Zetor6911 1979
30. Petr Matiášek Kostelní Radouň Steier 1952
31. Rostislav Janoušek Kostelní Radouň Domaděl 1981
32. Čestmír Žahour Kostelní Radouň ČZT 175 1963
33. Petr Kříž Dolní Radouň Normag 15 1956
34. Pavel Hrubý Dolní Radouň Zetor 6748 1974
35. Pavel Šindelář Dolní Radouň Praga V3S 1973
36. Marcel Boček Dolní Radouň Zetor 7341 1997
37. Pavel Šindelář Dolní Radouň Zetor 25 A 1961
38. Petr Holoubek Dolní Radouň Zetor 25 K 1961
39. Karel Vejvar Dolní Radouň Zetor 25 A 1960
40. Martin Svoboda Dolní Radouň Zetor 5545 1986
41. Martin Viturka Újezdec Zetor 7011 1983
42. Miroslav Bareš Mostečná Zetor 7211 1985
43. Vít Miláček Kostelní Radouň Holder A10 1957

Slalom s navigátorem

Poř. Řidič Navigátor Obec Stroj Čas Penalizace Čas celkem
1. Vondruška Rek Prachatice Schülter 0:56 0:56
2. Švácha Leitner Okrouhlá Radouň Zetor 6211 0:59 0:59
3. Štefl Leitner Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1:10 1:10
4. Šojsl Kolář Okrouhlá Radouň Domaděl 1:04 0:10 1:14
5. Vejvar Pilát Dolní Radouň Zetor 25 A 1:21 1:21
6. Hrubý Kříž Dolní Radouň Zetor 6748 1:23 1:23
7. Leitner Štefl Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1:24 1:24
8. Berger Vondruška Střížov Domaděl 1:29 1:29
9. Leitner Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1:42 1:42
10. Kříž Kříž Dolní Radouň Normag 15 1:44 1:44
11. Prágr Žahour Benešov Zetor 7011 1:43 0:20 2:03
12. Mixa Lišák Okrouhlá Radouň TK4 – 210 1:45 0:20 2:05
13. Svoboda Šindelář Dolní Radouň Zetor 5245 2:08 2:08
14. Kotyza Nevoral Lodhéřov Zetor 25 A 1:25 1:10 2:35
15. Stejskal Lukš Kostelní Radouň Zetor Super 50 2:33 0:10 2:43
16. Kůta Kocerová Všechlapy Domaděl 3:26 3:26
17. Unger Ungerová Rokycany Zetor 5611 3:22 0:10 3:32

Nejrychlejší traktor

Kvalifikace – sériově vyráběné stroje

Poř. Řidič Obec Stroj Čas
1. Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 6211 1:54
2. Pakosta Okrouhlá Radouň Zetor 3511 1:56
2. Štefl Horní Radouň Zetor 6911 1:56
4. Stejskal, F. Kostelní Radouň Zetor 4011 1:57
5. Stejskal, J. Kostelní Radouň Zetor Super 50 1:59
6. Leitner, Z., st. Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1:59
7. Hrubý Dolní Radouň Zetor 6748 2:00
8. Aujezdský Políkno Zetor Super 50 2:05
9. Žahour Kostelní Radouň Zetor 7011 2:07
10. Kříž Dolní Radouň Normag 15 2:09
11. Vondruška Volary Schülter 2:10
12. Svoboda Dolní Radouň Zetor 5245 2:12
12. Hrabina Kostelní Radouň Zetor 3011 2:12
14. Vejvar Dolní Radouň Zetor 25 A 2:14
15. Leitner, Z., ml. Okrouhlá Radouň Biso 2:20
16. Unger Kostelní Radouň Zetor 2611 2:27
17. Miláček Kostelní Radouň Holder A10 2:41

Kvalifikace – domaděly

Poř. Řidič Obec Stroj Čas
1. Berger Střížov Domaděl 1:31
2. Šojsl Okrouhlá Radouň Střela 1:41
3. Petrů Lodhéřov Rumun 1:53
4. Hulík Kamenný Malíkov Zetor 65 1:57
5. Kůta Všechlapy Satan 2:47

Čtvrtfinále – sériově vyrábeně stroje

Skupina 1. čtvrtfinalista (čas) 2. čtvrtfinalista (čas)
ČF 1 Švácha (1:50) Žahour (1:58)
ČF 2 Stejskal, J. (1:51) Stejskal, F. (1:47)
ČF 3 Štefl (2:01) Leitner ml. (2:17)
ČF 4 Hrubý (1:56) Pakosta (1:47)

Semifinále – sériově vyrábeně stroje

Skupina 1. semifinalista (čas) 2. semifinalista (čas)
SF 1 Švácha (1:51) Stejskal, F. (1:49)
SF 2 Štefl (1:57) Pakosta (1:42)

Semifinále – domaděly

Skupina 1. semifinalista (čas) 2. semifinalista (čas)
SF 1 Berger (1:29) Hulík (1:53)
SF 2 Šojsl (2:09) Petrů (2:07)

Finále a závod o 3. místo – sériově vyrábeně stroje

Poř. Jméno Čas
1. Pakosta 1:46
2. Stejskal, F. 2:07
3. Štefl 1:52
4. Švácha 1:53

Finále – domaděly

Poř. Jméno Čas
1. Berger 1:24
2. Petrů 1:33

Traktor silák

Do 30 koňských sil

Poř. Řidič Obec Stroj Čas
1. Pakosta Okrouhlá Radouň Fousatice 0:21
2. Petrů Lodhéřov Rumun 0:23
3. Arnošt Okrouhlá Radouň Domaděl 0:28
4. Vondruška Blažejovice Schülter 1:02
5. Kříž Dolní Radouň Normag 15 1:18
6. Kůta Všechlapy Domaděl 1:23

Od 30 do 70 koňských sil

Poř. Řidič Obec Stroj Čas
1. Leitner, Z., ml. Kostelní Radouň Biso 0:23
1. Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 7011 0:23
3. Štefl Horní Radouň Zetor 6911 0:24
4. Prágr Benešov Zetor 7011 0:25
5. Stejskal, F. Kostelní Radouň Zetor 4011 0:27
5. Stejskal, J. Kostelní Radouň Zetor Super 50 0:27
7. Aujezdský Políkno Zetor Super 50 0:28
8. Hrubý Dolní Radouň Zetor 6748 0:32
9. Kříž Dolní Radouň Normag 15 DNF
10. Kůta Všechlapy Schülter DNF
11. Šojsl Okrouhlá Radouň Domaděl DNF

Nad 70 koňských sil

Poř. Řidič Obec Stroj Čas
1. Šelepa Horní Radouň 0:37
2. Boček Dolní Radouň Praga V3S 0:43
3. Leitner, A., ml. Horní Radouň Biso 0:44
4. Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 7011 0:45
5. Hrubý Dolní Radouň Zetor 6748 1:57
6. Pakosta Okrouhlá Radouň Fousatice DNF
7. Prágr Benešov Zetor 7011 DNF
8. Stejskal, F. Kostelní Radouň Zetor 4011 DNF
9. Aujezdský Políkno Zetor Super 50 DNF
10. Kříž Kostelní Radouň Normag 15 DNF

Bedny na rudlíku + pití

Poř. Řidič/držák Obec Čas
1. Hrubý/Bušta Dolní Radouň 2:02
2. Vejvar/Pilát Dolní Radouň 2:05
3. Kříž/Boček Dolní Radouň 2:46
4. Stejskalová/Stejskal Kostelní Radouň 2:54
5. Stejskal, J. / Dvořák Kostelní Radouň 3:14
6. Leitner/Štefl Okrouhlá Radouň 3:48
7. Němec/Němcová Nová Včelnice 4:11
8. Miláček/Solďous Kostelní Radouň 4:38