9. ročník – 2018

Prezenční listina

Číslo Jméno Příjmení Obec Přihlášený stroj Rok výroby
1. Michal Prokeš Okrouhlá Radouň ZETOR 5645 1972
2. Luboš Chytra Kostelní Radouň International 383 1974
3. Václav Potužák Kostelní Radouň ZETOR 3011 1966
4. Tomáš Chytra Kostelní Radouň Fiat 411 R 1963
5. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň RS 09 1966
6. Roman Douda Kostelní Radouň Zetor 7245 1992
7. Tomáš Chytra Kostelní Radouň Zetor 7245 1986
8. Pavel Vaňásek Kostelní Radouň ZETOR 5611 1977
9. Radek Hrabina Kostelní Radouň ZETOR 3011 1966
10. Milan Vocílka nejst. Horní Radouň Tera MV 18946 1985
11. Martin Říha Ždár Zetor 25 1959
12. Luboš Turek Ždár ZETOR 5718 1976
13. Jakub Šívr Okrouhlá Radouň ZETOR 7745 1990
14. Jana Dvořáková Horní Radouň MT8-132/32 2006
15. Josef Janů Okrouhlá Radouň Forch 1720
16. Aleš Šojsl Kardašova Řečice Domaděl
17. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 7211 1993
18. Luboš Rytina Okrouhlá Radouň Zetor 6911 1979
19. Ladislav Leitner Horní Radouň Zetor 5211 1986
20. Adam Štefl Horní Radouň Zetor 6911 1978
21. Zdeněk Leitner Kostelní Radouň Zetor 6911 1979
22. Petr Potužák Dolní Radouň Bělorus 1970
23. Vlastimil Pocar Kostelní Radouň Hecht 5710 2015
24. Petr Dvořák Horní Pěna Zetor 25 K 1961
25. Jiří Koudelka Bednárec Drobeček 2012
26. Jiří Maryška Radouňka XINRI 2017
27. Jiří Danilet Benešov u Černovic Zetor Crystal 10011 1983
28. Petr Matyášek Kostelní Radouň Steier 15 1952
29. František Stejskal Kostelní Radouň Zetor 4011
30. Matouš Dědič Karlov Karlovská střela 1969
31. Milan Kroupa Jindřichův Hradec Zetor 3511 1973
32. Milan Šnokhous Klikov Zetor 2511 1970
33. Jan Hulík Kamenný Malíkov Zetor 6,5 2015
34. Petr Kříž Dolní Radouň Normag 15 1953
35. Pavel Hrubý Dolní Radouň Zetor 6748 1974
36. Marcel Boček Dolní Radouň Zetor 7341 1997
37. Karel Vejvar Dolní Radouň Zetor 25A 1956
38. Šárka Pocarová Kostelní Radouň Kawasaki zelená 2016
39. František Petrů Lodhéřov Rumun 1980
40. Miroslav Šlechta Políkno Zetor 50 Super 1956
41. Markéta Janoušková Kostelní Radouň Xamok 1980
42. Jiří Kotrč Chválkov Zetor 2511 1972

Slalom s navigátorem

Pořadí Řidič Navigátor Obec Stroj Čas Penalizace Čas celkem
1. Štefl Leitner ml. Horní Radouň Zetor 5211 00:54,4 0,00 00:54,4
2. Leitner ml. Štefl Horní Radouň Zetor 5211 00:48,4 10,00 00:58,4
3. Švácha Leitner Okrouhlá Radouň Zetor 6911 00:59,3 0,00 00:59,3
4. Vejvar Pilát Dolní Radouň Zetor 25 A 00:56,5 10,00 01:06,5
5. Leitner Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 6911 01:08,3 0,00 01:08,3
6. Hulík Koudelka Kamenný Malíkov Zetor 6,5 01:07,5 10,00 01:17,5
7. Danilet Prágr Benešov Zetor Crystal 01:14,9 10,00 01:24,9
8. Koudelka Hulík Bednárec Drobeček 01:26,0 0,00 01:26,0
9. Šojsl Pakosta Okrouhlá Radouň Domaděl 01:16,5 20,00 01:36,5
10. Kříž Kříž Dolní Radouň Normag 15 01:45,7 0,00 01:45,7
11. Hrubý Kříž Dolní Radouň Zetor 6748 01:53,5 0,00 01:53,5
12. Šlechta Bláhová Políkno Super 50 01:37,6 30,00 02:07,6
13. Prágr Danilet Benešov Zetor Crystal 03:32,7 30,00 04:02,6

Traktorista machr

Pořadí Řidič Obec Čas
1. Danilet Jiří Benešov 01:52,1
2. Novotný Jan Stojčín 02:22,7
3. Švácha Vítězslav Okrouhlá Radouň 02:40,4
4. Šívr Jakub Okrouhlá Radouň 02:40,6
5. Kříž Petr Dolní Radouň 03:18,3
6. Leitner Zdeněk st. Okrouhlá Radouň 03:19,8
7. Hrubý Pavel Dolní Radouň 03:22,8
8. Prágr Josef Benešov 03:41,8
9. Šlechta Políkno 03:50,6
10. Štefl Adam Horní Radouň 04:11,4
11. Leitner Zdeněk ml. Kostelní Radouň 04:24,8
12. Stejskal František Kostelní Radouň 04:30,3
13. Unger Vít Veselá u Rokycan 05:40,2
14. Hampl Pavel Jáchymov 05:49,5

Traktor sprinter

Sériová výroba

Pořadí Jméno Příjmení Obec Stroj Čas
1. Vítězslav Švácha Okrouhlá Radouň Zetor 7211 01:58,4
2. Jiří Kotrč Chválkov 02:00,1
3. Jiří Danilet Benešov Zetor Crystal 02:02,5
4. Jakub Šívr Okrouhlá Radouň Zetor 7745 02:08,7
5. Zdeněk Leitner Okrouhlá Radouň 02:10,4
6. Adam Štefl Horní Radouň Zetor 6911 02:15,3
7. Hrubý Pavel Dolní Radouň ZETOR 6748 02:16,4
8. Karel Vejvar Dolní Radouň Zetor 25A 02:17,2
9. Josef Prágr Benešov Zetor Crystal 02:27,2
10. Zdeněk Leitner ml. Kostelní Radouň Zetor 6911 02:34,1
11. Petr Kříž Dolní Radouň Normag 15 02:36,2
12. Míra Šlechta Políkno ZETOR Super 50 02:54,7
13. Josef Janů Okrouhlá Radouň Ford 02:57,9
14. Vít Ungr Veselá u Rokycan Zetor 5611 02:58,0
15. Vlastimil Pocar Kostelní Radouň Hecht 5710 03:09,0
16. Milan Vocílka nejst. Horní Radouň Tera 03:41,1

Domaděly

Pořadí Jméno Příjmení Obec Stroj Čas
1. Ferry Petrů Lodhéřov Rumun 0:01:53,7
2. Aleš Šojsl Okrouhlá Radouň Domaděl 0:02:01,9
3. Jan Koudelka Bednárec Drobeček 0:02:35,5

Děti

Pořadí Jméno Příjmení Obec Stroj Čas
1. Lenka Leitnerová Kostelní Radouň Čtyřkolka 01:38,5
2. Šárka Pocarová Kostelní Radouň Čtyřkolka 01:45,1
3. Jan Hulík Kamenný Malíkov Zetor 6,5 02:24,2

Nejrychlejší traktor

Sériová výroba

Čtvrtfinále
1. ČF Švácha (1:50) Žahour (1:58)
2. ČF Stejskal J. (1:51) Stejskal F. (1:47)
3. ČF Štefl A. (2:01) Leitner ml. (2:17)
4. ČF Hrubý (1:56) Pakosta (1:47)
Semifinále
1. SF Švácha (1:51) Stejskal F. (1:49)
2. SF Štefl A. (1:57) Pakosta (1:42)
Finále a závod o 3. místo
1. Pakosta R. (1:46)
2. Stejskal F. (2:07)
3. Štefl A. (1:52)
4. Švácha V.(1:53)

Domaděly

Semifinále
1. SF Berger (1:29) Hulík (1:53)
2. SF Šojsl (2:09) Petrů (2:07)
Finále
1. Berger Pavel (1:24)
2. Petrů František (1:33)

Pivní štafeta

Pořadí 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen 5. člen Čas Penalizace Čas celkem
1. Piňdour Pedro Mixa Lišák Negy 00:38,3 00:38,3
2. Chytra Luboš Chytra Tomáš Potužák Václav Hrabina Radek Douda Roman 00:39,4 00:39,4
3. Švácha V. Leitner Z Leitner Z. ml. Štefl A. Prokeš Michal ml. 00:40,4 00:40,4
4. Bušta Radek Němec Jiří Petr Franta Hron Karel Bušta Radek 00:36,4 00:05 00:41,4
5. Stejskal J. Máťa obecní Miláček M. Novák M. Stejskal F. 00:43,8 00:43,8
6. Pilát Vejvar Boček Kříž Hrubý 00:56,4 00:56,4

 

Pořadí 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen 5. člen Čas
1. Vendy Š. Dvořka Jiřina S. Lucka S. Pavlína N. 01:00,1
2. Chytrová Alexandra Chytrová Ivana Janoušková M. Chytrová Z. Vaňásková R. 01:02,0

 

Pořadí 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen 5. člen Čas
1. Potužák Václav Potužáková Karolína Mikeska Marek Potužák Jiří Boček Matiáš 00:43,6
2. Hunal Tomáš Šlechtová Anna Terka St. Šlechta Matěj Němcová Michala 00:45,1
3. Šváchová N. Prokeš K. Švácha D. Šívr M. Kolář F. 00:50,0
4. Němec Vítek Dvořák Kryštof Sokol Míra Stejskalová Adéla Chytrová Mia 01:47,0